Köszöntjük Honlapunkon

Tisztelettel köszöntjük régi és új Vendégeinket a Rózsavölgy Egyesület új honlapján!

Egyesületünk lokálpatrióta civil szervezetként, Budapest XXII. kerületében, Budafok gyönyörű kertvárosi területén, Rózsavölgyben vállalta az itt élők képviseletét, kulturális, környezetvédelmi és közösségi életének szervezését.

Húsz éve dolgozunk a völgy Közösségi Házában, szervezünk programokat az itt élő családoknak, gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt. Önkéntes munkánk folyamatosságát, elkötelezettségünk mellett, vendégeink, látogatóink, barátokká vált segítőtársaink szeretete, kitartása teszi lehetővé.

De köszönetet mondunk ezúton azoknak is, akik előadásaikkal, kiállított műveikkel, fellépéseikkel ide vonzották Önöket és ismerőseiket is. Reméljük, hogy idei programunkban is találnak kedvükre valót és képes, tartalmasabb új honlapunk segíti a tájékozódást műsorainkról, rendezvényeinkről, s ha érdekli, mirólunk is.

Szeretettel várjuk 2014-ben is a Rózsavölgyi Közösségi Házba!

Működésünket, programjainkat támogatják:

Rózsavölgy Egyesület
1221 Budapest Ady Endre út 25.
Tel/Fax: 1/226-85-53
web: www.rozsavolgyegyesulet.hu, email: info@rozsavolgyegyesulet.hu