2020. március 14-én 15 órakor lesz a 2020. évi rendes- és tisztújító közgyűlés

This content has been archived. It may no longer be relevant

2020. ÉVI RENDES- és TISZTÚJÍTÓ KÖZGYŰLÉSRE

Tisztelt Tagtársak, Támogatóink és érdeklődő Lakótársak!
Ezúton tájékoztatjuk arról, hogy a Rózsavölgy Egyesület Elnöksége – székhely: 1221Budapest, Ady Endre út 25 – 2020. évi rendes- és tisztújító közgyűlés időpontjának
2020. március 14. napjának 15. óráját
tűzte ki, amelyre a tagokat, támogatókat és érdeklődőket ezúton tisztelettel meghívja.
A közgyűlés helyszíne: 1221 Budapest, Ady Endre út 25
Tisztelettel kérjük az egyesületi tagokat, hogy minél többen jelenjenek meg március 14-én és javaslataikkal, részvételükkel támogassák az egyesület munkáját. Szavazásra csak egyesületi tagok jogosultak.
A tervezett napirendi pontok:
1. Az Egyesület Elnökségnek beszámolója az elmúlt évről és a gazdálkodásról.
2. A Beszámoló elfogadása – hozzászólások
3. Számvizsgáló Bizottság beszámolója a gazdálkodás ellenőrzéséről.
4. A Beszámoló elfogadása – hozzászólások
5. Az elnökség 2020. évi tervei, költségvetés tervezetének ismertetése.
6. Hozzászólások, javaslatok.
7. A 2020. évi program és költségvetés elfogadása.
8. Az új vezetőség megválasztása.
9. Egyebek

Tisztelt Tagtársunk!

Amennyiben javaslata van a taggyűlés napirendi pontjainak kibővítésére, kérjük e-mailben, vagy levélben jelezze az Egyesület titkárságának 2020. március 8-ig. info@rozsavolgyegyesulet.hu
Kérjük, hogy az ez évi tagdíjat rendezzék programjaink alatt, a foglalkozásvezetőknél, vagy a titkárságon, előzetes időpont egyeztetéssel, melyek éves összege:1000 Ft/év a diákoknak és a nyugdíjasoknak, 2000 Ft/ év a többi felnőttnek. A tagdíj befizetésére a taggyűlésen is lesz lehetőség. Új tagfelvétel ilyenkor nincs.

Budapest, 2020. február 26.

A Rózsavölgy Egyesület Elnöksége nevében Farsang Éva titkár