Egyesület


[av_one_half first]
[av_image src=’http://www.xn--rzsavlgyrt-i7a6ivb.hu/wp-content/uploads/2014/02/rozsavolgy.jpg’ attachment=’36’ align=’left’ animation=’no-animation’ link=” target=”]
[/av_one_half]

[av_one_half]

[av_textblock ]
A Rózsavölgy Egyesület lokálpatrióta civil szervezetként, Budapest XXII. kerületében, Budafok gyönyörű kertvárosi területén, Rózsavölgyben vállalta az itt élők képviseletét, kulturális, környezetvédelmi és közösségi életének szervezését.

1992 óta dolgozunk a völgy Közösségi Házában, szervezünk programokat az itt élő családoknak, gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt. Önkéntes munkánk folyamatosságát, elkötelezettségünk mellett, vendégeink, látogatóink, barátokká vált segítőtársaink szeretete, kitartása teszi lehetővé.
[/av_textblock]

[/av_one_half][av_one_full first]
[av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’Következő programok’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=”][/av_heading]

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’12’ link=’category’ blog_style=’blog-grid’ columns=’4′ contents=’title’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’]
[/av_one_full]


Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top