PATAK PARTI


1998 óta a Budafoki Fúvósegylet muzsikájára ébred Rózsavölgy apraja nagyja egy májusi reggelen.

Ezen a napon a Közösségi Ház és kertje egész napos közösségi rendezvénynek ad otthont.

Hagyományos programjainkról – mesejáték, futó és bicikliverseny, aszfaltrajzverseny, ugrálóvár, Laci-konyha, kirakodók a völgyből, kézműves foglalkozások, rövid kulturális műsorszámok a népzenétől a hip-hop zenén át,  sportbemutatókkal, mesével, operettel az esti Táncos buliig, a tűztánc fantasztikus látványáig – már hetekkel előtte érdeklődnek gyerekek és felnőttek egyaránt.

Itt találkozhatnak rég nem látott barátokkal, elköltözött szomszédokkal, vagy meghívhatják rokonaikat egy vidám, szabadtéri programra.

 

A Rózsavölgy Egyesület hírmondója 2018/2
  1. május 26-án a Rózsavölgyi Közösségi Házban és kertjében, egész nap, színes, szabadtéri programjainkkal várjuk Rózsavölgy minden lakóját és barátaikat!

Jön a 21. Patak Parti!

 Tisztelettel meghívjuk Önt és kedves családját hagyományos közösségi rendezvényünkre!

10.15 Zenés felvonulás A Budafoki Fúvósegylet, a Történelmi Lovastúra Egyesület, a Budafokos Baranta Csapat kíséretével. Találkozó: az Ady és a Tordai út sarkán.

11.00 A Meseerdő Bábszínház előadása: Kacor király

12.15 Versenyek: Futavölgy – Biciklis körverseny – Aszfalt-rajzverseny

13.45 Kelenvölgyi Ált. Isk. Pávakörének műsora Péter Judit és Kukovecz Gábor vezetésével

14.15 A versenyek eredményhirdetése és kezdődik a tombola vásárlása (200, Ft/db)

14.30 A Rózsavölgyi Népdalkör műsora Budai Ilona Kossuth-díjas népdalénekes vezetésével

15.00 A Budafokos Baranta Csapat bemutatója Ábrahám Antal vezetésével

15.25 Szabó Levente harmonikázik

15.50 Tombolasorsolás

16.00 Favorite Dance School hip-hop tánccsoport fellépése Paizs Kitti vezetésével

16.30 Vox Insana Kamarakórus műsora Tőri Csaba és Orosz  Dóra  karnagy vezetésével

17.10 A Mugunghwa (Mályvavirág) koreai néptánccsoport műsora

17.30 Sztárvendégek: Varga Vivien és Varga Szabolcs énekesek műsora a Sztárban sztár + 1 kicsi című zenés show műsor győztesei

18.10 Kolta Péter gitározik

19.00-23.00 Nosztalgiabuli a 70-es, 80-as évek slágereivel és tánccal. Játszik a SPÁRGA zenekar!

21.05 Flame Flowers – tűztánc show

11 órától Nomád Étel Lacikonyhája – ételek, italok (kolbász – pecsenye – kenyérlángos), A Székely kürtös Kft. faszenes székely kürtöskalácsai, Vesztergom Pincészet borai

A Közösségi Ház hátsó kertjében

10.30-16.00 Ugráló vár

11.30-13.00 Póni lovaglás

17.00-18.00 Íjászat, családi ügyességi játékok

12 órától az Előkertben kirakodóvásár

Kolta Péterné – Telefonszámos karkötő – hogy ne legyen több elveszett gyerek.

Gedeon Edit – mesekönyvek

Krizsán Móni színház-jegyek

Kerámiapark – Kerámiaedények

Pytheas kiadó – Könyvek

Hegedűs Mariann – ékszerek

Modrovics Krisztina – horgolt tárgyak

Gertheis Miklós – fa dísztárgyak, ékszerek és játékok

Kutas Katalin – szőttesek

Váradiné Sipos Judit- Avon termékekből promóciós bemutató

Kovács-Vályogos Dóra – egyedi ékszerek

13-17 óráig Kézműves foglalkozások

Gedeon Edit gyermekkönyvek, társasjátékok
Gerő Éva – lego kaland (6-8 éveseknek 13-14 óra között, 9-14 éveseknek 14 -15 óra között)

Hegedűs Mariann gyöngyös ékszerek + gyöngyfűzés

Kerámiapark, Vinczéné Lőrincz Ágnes – különleges kerámiák + korongozás

Pytheas reprint- és mesekönyvek + örömfestés

Szűts Natália arcfestés – 13-16-ig,

 

A programokon a részvétel ingyenes.

 Eső esetén a programok a Közösségi Házban lesznek megtartva.

A program változtatás jogát fenntartjuk!


Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top