Beszámoló Taggyűlés meghívó

2016. január 15-én, pénteken, 18,30 óra

Tisztelt Tagtársunk! Kedves Barátunk!

A Rózsavölgy Egyesület tisztelettel meghív az Egyesület éves beszámoló közgyűlésére,

Megfelelő taglétszám (51%) hiányában, a közgyűlés új időpontja 18,45 óra, mely alkalommal a közgyűlés a jelenlévők létszámával határozatképes.

Napirendi pontok:

1. Az Elnökség és a Titkárság beszámolója a 2015. év működéséről, közhasznú és gazdasági tevékenységéről.
  2. A Számviteli Bizottság beszámolója az Egyesület gazdálkodásának ellenőrzéséről.
  3. Hozzászólások, kiegészítések, szavazás
  4. A 2016. évi programterv és költségterv ismertetése, elfogadása.
  5. Szavazás

Tisztelt Tagtársunk!

Amennyiben javaslata van a taggyűlés napirendi pontjainak kibővítésére, kérjük emailben, vagy levélben jelezze az Egyesület titkárságának 2016. január 10-ig. info@rozsavolgyegyesulet.hu

(Ha van email címed, javaslattól függetlenül is légy szíves küldd el a címünkre!)

A szavazási joghoz szükséges 2015. évi tagdíj rendezésére – melyek éves összege: 1500,-/fő, nyugdíjas, kismama, diák 500,-/fő – legkésőbb a taggyűlésen lesz lehetőség.

Távolmaradás esetén, kérjük, a mellékelt csekken, vagy átutalással támogasd közösségünket tagságoddal!

A Rózsavölgy Egyesület Elnöksége