Búcsúzunk…

Megrendülten, szomorú szívvel búcsúzunk Borsos-Szabóné Szaplonczay Iréntől, Irénkétől, az örök-vidám barátunktól, közösségünk hosszú éveken át lelkes segítőjétől, egyesületi tagunktól, akit szívünkbe zártunk mind, akik ismertük.

Nemcsak jelenlétével,  szeretetével, de munkájával is megajándékozott bennünket a Számvizsgáló Bizottságban végzett rendszeres tevékenységével, a népdalkör tagjaként énekhangjával, építészeti ismereteire alapozott tanácsaival a Közösségi Ház felújítása alkalmával, sok sok humoros történetével a rengeteg vendéglátás előkészítése közben, a rendezvények alatt nyújtott segítségével – el sem hisszük, hogy nem jön többé.

Nyugodjon békében.

Temetése 2016. május 12-én, 13 órakor lesz, a kelenföldi Szent Gellért plébániatemplom urnatemetőjében (XI., Bartók Béla út 149.).

Az urnatemető jellege miatt egy szál virágot vigyünk, mind.