Egészségnap és Rózsavölgyi Esték


2016. november 26-án, szombaton két rendezvény várja Vendégeinket.

  • 10 -16 óráig természetgyógyászok tanácsait, kezelési módszereit ismerhetik meg az érdeklődők
  • 18 órakor a Rózsavölgyi Esték – Attilától a pozsonyi csatáig

Előadó: Dr. Cey-Bert Róbert keletkutató

                            Belépő: 700,/fő, diákoknak 400,-/fő

Az előadó Atilla, a hun üzenet   című. könyvéről:

A legújabb történelmi kutatások eredményeinek ismeretében, egyre gyakrabban hangzik el a kérdés a történelmet kedvelő emberek körében, hogy ki is volt valójában Atilla, az V. században élt hun uralkodó? Az Apokalipszis rémisztő lovasa volt-e, aki kegyetlen hadjárataival meg akarta semmisíteni a keresztény Európát, vagy inkább egy rendkívül tehetséges és toleráns uralkodó volt, aki emberségesen és igazságosan uralkodott a Közép-ázsiai Tien Sántól az Atlanti Óceánig elterülő hatalmas birodalomban?


Scroll to Top