Folytatódnak a foglalkozások és a programok a Közösségi Házban

Örömmel értesítjük tagtársainkat, támogatóinkat, Rózsavölgy minden lakóját és a Rózsavölgy Egyesület  programjai iránt érdeklődőket, hogy

2020. SZEPTEMBER 7-ÉN NYIT A HÁZ

és a koronavírus-járvány miatt fokozott óvintézkedések mellett, de hagyományos formában,

a korábban megszokott napokon és időpontokban folytatódnak a foglalkozások  a Rózsavölgyi Közösségi Házban. Természetesen a mindenkori járványügyi protokoll betartása mellett. Ehhez mindenki együttműködésére és fegyelmezettségére szükség lesz.

A programok szervezése is folyamatban van, amiről folyamatosan tájékoztatjuk majd az érdeklődőket.

A foglalkozáson és a programokon résztvevőktől azt kérjük, hogy a legenyhébb tünetek jelentkezése esetén se menjenek a  közösségbe .

Jó egészséget és tartalmas szórakozást kíván a Vezetőség az Egyesület programjaihoz és foglalkozásaihoz!