Jön a Mikulás!


2015. december 5-én,17 órakor bábszínházi mesével, dalokkal várjuk a Mikulás érkezését.

A kerületi Meseerdő Bábszínház művészeinek előadásában SÜNI ÉS A CSODABOGYÓ történetét izgulhatjuk végig, együtt gyermekeinkkel. Az estére már elfáradt Mikulást felvidítjuk énekünkkel és reméljük, senki nem marad ajándék nélkül.

Ti is hozzatok rajzot a Mikulásnak, hogy örüljön ő is a meglepetésnek! De mondhattok verset, vagy énekelhettek is. Ha otthon kipucoljátok kis csizmáitokat, lehet, hogy hazafelé még bedob valamit az ablakon!

A mese és a program ingyenes.

 

Helyszín: Rózsavölgyi Közösségi Ház 1221 Ady Endre út 25.


0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .