This content has been archived. It may no longer be relevant


[av_section color=’main_color’ custom_bg=’#b4ce73′ src=”attachment=” attachment_size=”attach=’scroll’ position=’top center’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ min_height=” padding=’no-padding’ shadow=’shadow’ id=”]

[av_content_slider heading=” columns=’1′ animation=’slide’ navigation=’no’ autoplay=’true’ interval=’6′]
[av_content_slide title=’2020′ link=” linktarget=”]
Kedves Látogatóink! Tisztelettel várjuk Önöket a Közösségi Ház programjaira, közösségeink találkozóira az új esztendőben!
[/av_content_slide]
[av_content_slide title=’1%’ link=” linktarget=”]
Köszönjük, ha adója egy százalékával támogatja a Rózsavölgy Egyesület programszervezését, aktív közösségeink működését, ebben az évben is!
[/av_content_slide]
[/av_content_slider]

[/av_section][av_blog blog_type=’posts’ link=’category’ blog_style=’blog-grid’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’12’ offset=’0′ paginate=’yes’]


Scroll to Top