Medicantare Leánykar nyárköszöntő előadása


2018.06.16-án, szombaton 18 órára szeretettel várunk a Rózsavölgyi Közösségi Házba, ahol a Medicantare Leánykar lép fel. A kórus megszólaltja többek között Vivaldi Glóriájának néhány tételét, illetve hallhatók lesznek még Gershwin, Mendelssohn és Sáry László művek is.

Az előadás meglepetést is tartogat, mivel a közönség is többször fog a kórussal együtt énekelni, az ún. “open singing” technikát alkalmazva. Ez azt is jelenteni, hogy sok olyan mű is el fog hangozni, amelynek a szerzője pl. ismeretlen.

A leánykar karnagyai:Kiss Boldizsár és Tőri Csaba


0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .