MEGHÍVÓ 2019. ÉVI RENDES KÖZGYŰLÉSRE


2019. február 22. napjának 18 óra 30 percét 

tűzte ki a Rózsavölgy Egyesület Elnöksége  a közgyűlés időpontjára.

Tisztelt Tagtársak, Támogatóink és érdeklődő Lakótársak!

Ezúton tájékoztatjuk arról, hogy a Rózsavölgy Egyesület Elnöksége – székhely: 1221Budapest, Ady Endre út 25 – 2019. évi rendes közgyűlés időpontjának

2019.február 22. napjának 18 óra 30 percét

tűzte ki, amelyre a tagokat, támogatókat és érdeklődőket ezúton tisztelettel meghívja.

A közgyűlés helyszíne: 1221 Budapest, Ady Endre út 25

 Amennyiben a határozatképességhez szükséges szavazatszám a közgyűlésen nem biztosított, a megismételt közgyűlés megtartására 2019. március 1-én 18 óra 30 perckor kerül sor, amely a jelenlévők számára tekintet nélkül határozatképes.  A megismételt közgyűlés helyszíne: 1221 Budapest, Ady Endre út 25. Szavazásra csak egyesületi tagok jogosultak.

Ahhoz, hogy határozatképes legyen a közgyűlés 2019. február 22-én, a tagok jelenlétének legalább 51% szükséges. Tisztelettel kérjük az egyesületi tagokat, hogy minél többen jelenjenek meg február 22-én és javaslataikkal, részvételükkel támogassák az egyesület munkáját.

 

A tervezett napirendi pontok:

  1. Az Egyesület Elnökségnek beszámolója az elmúlt évről és a gazdálkodásról.
  2. A Beszámoló elfogadása – hozzászólások
  3. Számvizsgáló Bizottság beszámolója a gazdálkodás ellenőrzéséről.
  4. A Beszámoló elfogadása – hozzászólások
  5. Az elnökség 2019. évi tervei, költségvetés tervezetének ismertetése.
  6. Hozzászólások, javaslatok.
  7. A 2019. évi program és költségvetés elfogadása.
  8. Egyebek

 

Tisztelt Tagtársunk!

Amennyiben javaslata van a taggyűlés napirendi pontjainak kibővítésére, kérjük e-mailben, vagy levélben jelezze az Egyesület titkárságának 2019. február 8-ig.   info@rozsavolgyegyesulet.hu

Kérjük, hogy az ez évi  tagdíjat  rendezzék programjaink alatt, a foglalkozásvezetőknél, vagy a titkárságon, előzetes időpont egyeztetéssel, melyek éves összege:1000 Ft/év a diákoknak és a nyugdíjasoknak, 2000 Ft/ év a többi felnőttnek. A tagdíj befizetésére a taggyűlésen is lesz lehetőség. Új tagfelvétel ilyenkor nincs.

 

Budapest, 2019. január 23.

 A Rózsavölgy Egyesület Elnöksége nevében   Farsang Éva titkár


Scroll to Top