MEGHÍVÓ 2023. ÉVI TISZTÚJÍTÓ KÖZGYŰLÉSRE

2023. március 10-én 17.30 órakor kerül sor az éves tisztújító közgyűlésre.

Tisztelt Tagtársak, Támogatóink és érdeklődő Lakótársak!

Ezúton tájékoztatjuk arról, hogy a Rózsavölgy Egyesület Elnöksége – székhely: 1221Budapest, Ady Endre út 25 – 2023. évi tisztújtó közgyűlése 2023.02.24-én nem volt határozatképes., ezért az megismételt közgyűlés megtartására

2023. március 10-én 17.30 órakor kerül sor,

amely a jelenlévők számára tekintet nélkül határozatképes és amelyre a tagokat, támogatókat és érdeklődőket tisztelettel meghívja. Ezúton kérjük az egyesületi tagokat, hogy minél többen jelenjenek meg és javaslataikkal, részvételükkel támogassák az egyesület munkáját.

A megismételt közgyűlés helyszíne: 1221Budapest, Ady Endre út 25. Szavazásra csak egyesületi tagok jogosultak.

A tervezett napirendi pontok:

1. Az Egyesület Elnökségnek beszámolója az elmúlt évről és a gazdálkodásról.
  2. A Beszámoló elfogadása – hozzászólások
  3. Számvizsgáló Bizottság beszámolója a gazdálkodás ellenőrzéséről.
  4. A Beszámoló elfogadása – hozzászólások
  5. Az elnökség 2023. évi tervei, költségvetés tervezetének ismertetése.
  6. Hozzászólások, javaslatok.
  7. A 2023. évi program és költségvetés elfogadása.
  8. Vezetőség megválasztása.

Tisztelt Tagtársunk!

Amennyiben javaslata van a taggyűlés napirendi pontjainak kibővítésére, kérjük  e-mailben, vagy levélben jelezze az Egyesület titkárságának 2023. február 28-ig az info@rozsavolgyegyesulet.hu címre.

Kérjük, hogy az ez évi tagdíjat rendezzék programjaink alatt, a foglalkozásvezetőknél, vagy a titkárságon, előzetes időpont egyeztetéssel, melyek éves összege:1000 Ft/év a diákoknak és a nyugdíjasoknak, 2000 Ft/ év a többi felnőttnek. A tagdíj befizetésére a taggyűlésen is lesz lehetőség. Új tagfelvétel ilyenkor nincs.

Budapest, 2023. február 12.

A Rózsavölgy Egyesület Elnöksége nevében   Farsang Éva titkár