MEGHÍVÓ A NYUGDÍJAS KLUB TAGJAINAK

Kedves Klubtársak!

Jövő hét kedden –2021. október 5-én-, délután 14,00 órai kezdettel nyugdíjas klub összejövetelt tartunk a Rózsavölgyi Közösségi Házban (Ady Endre út 25.).

A klubélet vezetését Szántó Tamás veszi át, aki a Rózsavölgy Egyesület titkára is, illetve Balázs Ildikó is segíti majd ezt a munkáját.

Az összejövetelnek a fő napirendi pontja a nyugdíjas klub működésének a kérdései.

Ezért kérünk benneteket, hogy gondolkozzatok erről a kérdésről és segítsetek észrevételeitekkel, elképzeléseitekkel és javaslataitokkal a klubvezetők munkáját. Ha van érdeklődő a környezetetekben, úgy hívjátok őket is.

Ezen alkalommal lehetőség lesz a 2021. évi tagdíjakat is rendezni (1000.- Ft/év).

A covid járvány megelőzése és elkerülése érdekében, a házban csak oltási igazolvánnyal lehet részt venni a programokon! Vigyázzunk egymásra és magunkra!

Szeretettel várunk és üdvözlünk benneteket:

Szántó Tamás, Balázs Ildikó és Kiss Irén