MEGHÍVÓ KÖZGYŰLÉSRE

2017. február 3-án, pénteken, 18.30 órakor tartja a Rózsavölgy Egyesület Elnöksége közgyűlését, melyre tisztelettel meghívjuk Tagtársainkat, Támogatóinkat, és érdeklődő Lakótársainkat.Megfelelő taglétszám (51%) hiányában, a közgyűlés új időpontja 18,45 óra, mely alkalommal a közgyűlés a jelenlévők létszámával határozatképes.

Napirendi pontok:

1. Az Egyesület Elnökségnek beszámolója az elmúlt évről és a gazdálkodásról.
2. A Beszámoló elfogadása – hozzászólások
3. Számvizsgáló Bizottság beszámolója a gazdálkodás ellenőrzéséről.
4. A Beszámoló elfogadása – hozzászólások
5. Az elnökség 2017. évi tervei, költségvetés tervezetének ismertetése. 25 évesek leszünk!
6. Hozzászólások, javaslatok.
7. A 2017. évi program és költségvetés elfogadása.

A Közgyűlésen érdeklődő lakótársaink, támogatóink is részt vehetnek, de szavazásra csak egyesületi tagok jogosultak.

Kérjük, hogy az ez évi  tagdíjat  rendezzék programjaink alatt, a foglalkozásvezetőknél,vagy a titkárságon, előzetes időpont egyeztetéssel, melyek éves összege: 1500Ft/fő, nyugdíjas, kismama, diák 500FT/fő.
A tagdíj befizetésére a taggyűlésen is lesz lehetőség. Új tagfelvétel ilyenkor nincs.

Tisztelt Tagtársunk!

Amennyiben javaslata van a taggyűlés napirendi pontjainak kibővítésére, kérjük e-mailben, vagy levélben jelezze az Egyesület titkárságának 2017. január 22-ig.   info@rozsavolgyegyesulet.hu
(Ha van email címe, javaslattól függetlenül is  legyen szíves elküldeni címünkre!)

Távolmaradás esetén, kérjük, átutalással támogassák közösségünket a tagságukkal!

Budapest, 2017. január 10.
A Rózsavölgy Egyesület Elnöksége nevében

Dajka Irén titkár