ONLINE RÓZSAVÖLGYI ESTÉK


2020. 11.28. 18. ÓRAKOR Szeretettel várunk minden érdeklődőt a filmvetítésre és az azt követő beszélgetésre az alkotóval

EMLÉKEZÉS DR.TÓTH ZOLTÁN JÓZSEFRE

Legyőzetve győz – Dr. Tóth Zoltán József a Szent Korona országáért

Rendezte Jelenczki István

Arra kérjük az érdeklődőket, hogy az email címüket 11.28-án 17.45-ig küldjék a lazar.imre@kre.hu címre és mi küldjük a zoom meghívót

Bevezető a TZJ- filmhez.

A Szent Korona és Boldogasszony, Szűz Mária országában, tisztelt hölgyeim és uraim! Kedves Barátok. Szeretettel köszöntök mindenkit.Az általam készített, most bemutatásra kerülő film nem dokumentumfilm, nem portréfilm, nem oknyomozó film. Ez a film – Emlékfilm.Ez a film egy barát, egy munka- és harcostárs emlékezése, mindarról, amit közösen Zoli és én alkottunk, létrehoztunk.Ez a film nem kíván objektív lenni, de tárgyszerű, az igazsághoz hű, igen, és ebben nincs semmi ellentmondás. Ebben az emlékezésben volt segítségemre a feleség, az összekötő kapocs a teljességhez, az örömben, bánatban, a bajban és legfőképpen a szeretetben hű társ, Brigitta. Ez a film, Brigitta emlékezésével és a közösen létrehozott filmek válogatott részletei alapján egy új filmmé formálódott.Egy olyan filmmé, amely Zoltán életútjának kiemelt állomásait, pontjait mutatja be, a barátság megtartó erejével, önzetlenül.Ez a film nem csak Tóth Zoltán József elhívatottságáról, küldetéséről, szól, hanem a Magyarság hívatásáról, az Igazság, a Szeretet képviseletéről, a Szent Korona tan szellemiségének szolgálatáról.Emlékezzünk, őrizzük és adjuk tovább, generációról generációra mind azt, amit képviselt a Magyar megmaradásért.A film teljes vetítési ideje 1:58 perc.Köszönöm megtisztelő figyelmüket.Isten óvja, áldja meg Önöket és a Magyar Nemzetet.Jelenczki István


Scroll to Top