Rózsavölgyi Népdalkör műsora


2022. december 17-én, szombaton 17 órára

szeretettel   meghívja   Önt    és    kedves    Családját a

Rózsavölgyi Népdalkör a „Mennyországba csendítének”

c. karácsonyi műsorára

Helyszín: Rózsavölgyi Közösségi Ház, 1221. Bp. Ady Endre út 25.

A műsorban fellépnek:

Budai Ilona a Nemzet Művésze címmel kitüntetett Kossuth díjas népdalénekes

Kiss László gitár- és koboz művész, népdalénekes

Sági Dóri népdalénekes, valamint a Rózsavölgyi népdalkör tagjai:

Pázmándi Péterné Ili               Kiss Irén     Boros Magdolna Trecska Józsefné Marika      Szekeres Márti  dr-Hegedüs Györgyi Szick Jánosné Ani                 Nardai János              Tari Sándorné Róz Jónás Piroska               Fórizsné  Oláh Mária   Salfay Klára Kovácsné Kitti                     Pereszlényi Anna               Zakariás Ági        Scholcz Gabriella             Albert Mátyásné Veronika      Hegyi Ferenc Máté Ferencné Magdi           Székely András                     Fórizs István


Scroll to Top