A BENNÜNK REJLŐ VÉDELEM


2015. április 17. péntek 19:00 óra

Ha a bennünk rejlő védelmi rendszer hatása legyengül, akkor alakul ki a rettegett betegség, a rák. Dr. Kulcsár Gyula felfedezte az ember vérkeringésében működő természetes tumorellenes védelmet, meghatározta hatóanyagait és bebizonyította a működését. Ennek az izgalmas felfedezésnek a nyomába indult el B. Révész László és stábja, hogy megmutassa ezt a sajátos magyar sikertörténetet.

Vendégünk a film rendezője: B. Révész László

A beszélgetést Nagy Ernő operatőr moderálja.

Belépődíj: 400,- Ft/fő diákigazolvánnyal ingyenes

 

Rózsavölgyi Közösségi Ház

1221 Budapest Ady Endre út 25.

Tel/Fax: 1/226-85-53

web: www.rozsavolgyegyesulet.hu  email: info@rozsavolgyegyesulet.hu

https://www.facebook.com/rozsavolgyegyesulet


Scroll to Top