Szovjetúnió vörös könyve az idegen fajokról


2015. április 25. 18:00

A Nagy Szovjetunió idején létezett  egy vörös könyv, egy szigorúan titkos idegen biológiai leírásokat tartalmazó gyűjtemény. Ami  igazán  meglepő benne, hogy az ebben található információkat gyermekek írták vagy mondták tollba, olyan gyermekek, szám szerint nyolc, akik itt születtek a földön, de nem a mi földünkről származó életformák utódai. Alkalmazkodva az itt maradás körülményeihez gazdagították  a földönkívüliek biológiájáról alkotott ismereteinket. Ez mára önálló tudománnyá nőtte ki magát, xenobiológiának  nevezünk.

Előadó: Matek Kamill biológus, vegyészmérnök, őstörténet kutató, világutazó

Belépő: 700,-Ft/fő, diákoknak 400,-Ft/fő

Rózsavölgyi Közösségi Ház
1221 Budapest Ady Endre út 25.
Tel/Fax: 1/226-85-53
web: www.rozsavolgyegyesulet.hu email: info@rozsavolgyegyesulet.hu
https://www.facebook.com/rozsavolgyegyesulet


Scroll to Top