A kutya nevelése – bemutató, tanácsadás


2015. április 11. 15:00

Urbanovich Zoltán és oktató társa segít, hogy kutyád mellett, a bensőséges kapcsolat ellenére is, Te legyél a falkavezér – Gyere és kérdezz bátran, ha van kutyád, vagy ha szeretnél…!!!

A DogIsland kutyasuli honlapjáról: „Kutyasulink célja, hogy Törökbálint, Budaörs valamint a dél-budai kerületek (XXII és XI) és vonzáskörzetében elsősorban Érd, Diósd) lakó kutyás gazdáknak biztosítsuk a kutyás képzések széles választékát, hogy a kutyáik jól nevelt, „bárhol elengedhető” s természetesen behívható, szófogadó városi kutyák legyenek. …A kutyáknak óvódás korától kezdve az öregkor végéig tudunk tartalmas és minőségi elfoglaltságot nyújtani, ahol kutyus és gazdája kiteljesedhet, a kapcsolatuk a közös munka közben erősödhet. „

Ingyenes program.

Rózsavölgyi Közösségi Ház
1221 Budapest Ady Endre út 25.
Tel/Fax: 1/226-85-53
web: www.rozsavolgyegyesulet.hu email: info@rozsavolgyegyesulet.hu
https://www.facebook.com/rozsavolgyegyesulet


Scroll to Top