Tölts bort a magyarnak!

2016. február 20-án, szombaton 18 órakor kezdődik a MADÁRDAL zenekar felnőtteknek szóló koncertje, Dúzsi Tamás szekszárdi borainak kóstolójával.
A zenekar tagjai, Fehérváry Lilla, Mocskonyi Péter és Vaskó Zsolt gazdag repertoárjukból és a bordalok köréből szemezgetve, mutatják meg sokoldalú művészetüket. Jó szórakozást!

Vaskó Zsolt, a zenekar vezetője ajánlása:
Változatos egyéni és zenekari produkciókkal érkezünk a Rózsavölgyi Közösségi Házba, az ínyenc borkóstoló közönség és bornemisszák közös örömére.
Ezen az estén, a 2015-ben, a világ legjelentősebb borászati versenyén első díjat nyert Dúzsi Tamás pincéjéből való borokat kóstolhatunk!
A zenekar előadásában hallhatóak szüreti dallamok, bordalok kecskedudán, tekerőn, ütőgardonon, furulyákon, flótán, tárogatósípon, dorombon és még számtalan különleges régi és népi hangszer kíséretében, persze sok-sok énekkel.
ÉS
Ha mindannyiunk jókedve úgy hozza, meg is táncoltatjuk a jelenlévőket!
Szeretettel várunk mindenkit!

Belépő: 700,-Ft/fő

Rózsavölgyi Közösségi Ház, 1221 Ady Endre út 25.
info@rozsavolgyegyesulet.hu