A VOX INSANA KAMARAKÓRUS KONCERTJE RÓZSAVÖLGYBEN


2015. március 7. szombat  18:30

 

A Vox Insana Kamarakórus újra a Rózsavölgyi Közösségi Házban!

 

A KÓRUSBÓL ELŐLÉPVE 2. – ÚJRATÖLTVE RÓZSAVÖLGYBEN

Vezényel: Tőri Csaba

A kamarakórus honlapjáról:

„ A Vox Insana Kamarakórus 2009. január 31-én jött létre egy baráti társaságból. Azóta már a barátok barátai és az ő barátaik közül is sokan csatlakoztak hozzánk, így hát próbáink jó hangulatban és kemény munkával telnek. Repertoárunk alapját főként 20. századi magyar valamint reneszánsz kórusművek alkotják, de szívesen éneklünk kisebb apparátussal is előadható romantikus és klasszikus darabokat is. ………. Lehetőségünk adódik, hogy Rózsavölgyben is bemutassuk, hogyan boldogulunk a kórusból előlépve, (szólóban, duettben, tercettben..) Február 22-i koncertünk darabjaiból válogatott műsorral állunk a színpadra március 7-én, szombaton, 18,30-tól a Rózsavölgyi Közösségi Házban…Szeretettel várunk mindenkit, aki lemaradt az első előadásról, vagy kedve van repetázni!

Ajánljuk a fiatalokat mindenkinek, aki ma is kórustag vagy valaha kórusban énekelt, nosztalgiázni, rácsodálkozni  és élményt gyűjteni!  Így zengenek.

Belépő: 500,- Ft/fő

 

A rendezvény helyszíne:

Rózsavölgyi Közösségi Ház

H-1221 Budapest Ady Endre út 25.

Tel/Fax: 1/226-85-53

web: www.rozsavolgyegyesulet.hu , www.facebook.com/rozsavolgyegyesulet

email: info@rozsavolgyegyesulet.hu

 


Scroll to Top