Jön a 18. Patak Parti!


2015. május 16. szombat

Tisztelettel meghívjuk Önt és kedves családját hagyományos közösségi rendezvényünkre!

A Rózsavölgyi Közösségi Házban és kertjében, egész nap, színes, szabadtéri programjainkkal várjuk Rózsavölgy minden lakóját és barátaikat!

10,00   Zenés felvonulás 

A Budafoki Fúvósegylet, a Történelmi Lovastúra Egyesület, a Budafokos Baranta Csapat kíséretével.

Találkozunk az Ady és Tordai út sarkán 9,45-kor

 

11,00  Kormos Kata 

a Meseerdő Bábszínház előadása *

 

12,15  Versenyek 

Futavölgy – Biciklis körverseny – Aszfalt-rajzverseny

Nevezés a Közösségi Ház  kertjében 11,30-tól Eredményhirdetés kb. 14 órakor a kerti színpadon

 

12-től A budafoki Vasmacska Étterem Lacikonyhája – kolbász – pecsenye  – hal és Varga Lajosné házi.süteményei

 

13,30  Kelenvölgyi Ált.  Isk. Pávaköre *

Péter Judit és Kukovecz Gábor vezetésével

 

14,00  Versenyek eredményhirdetése

és kezdődik a tombola vásárlás (200,-)

 

14,15  Brazil Jiu Jitsu földharc bemutató

Edző: Szekeres Ákos

 

14,30  Hegedűs Endre és Hegedűs Katalin zongoraművészek meglepetése  *

 

15,00  Favorite Dance School – hip-hap tánc Tanár: Csordásné Paizs Kitti  

 

15,30  Madárdal zenekar – felnőtteknek   *

 

16,00  Budafokos Baranta Csapat bemutatója

Edző:  Rakota László

 

16,30  Tombola sorsolás  *

 

17,00 Budai Ilona népdalénekes műsora

17,45 A Rózsavölgyi Népdalkör műsora *

 

18,00  Rózsavölgyért oklevelek és a

Virágos Rózsavölgyért plakettek átadása  *

 

19,00 – 23,00       NOSZTALGIABULI

A  70-es, 80-as évek slágereivel és tánccal – Játszik a SPÁRGA zenekar !

Közben:  21,15-kor  A Szivárvány táncszínház Tűztánca Tanár: Balázs Márti

 

Egész napos programok 10 – 17-ig

A Közösségi Ház nagytermében: kiállítás

Béres Tamás fafaragó emlékkiállítása

A Közösségi Ház hátsó kertjében

10,30-16-ig     Ugráló vár

11,30-13-ig     Póni lovaglás

17-18-ig          Íjászat, családi ügyességi játékok

 

Az Előkertben – 12 órától 

 

Gedeon Edit – mesekönyvek

Hársas Judit – Gyurmacsodák

Krizsán Móni színház-jegyek

Kerámiapark – Kerámiaedények

Pytheas kiadó – Könyvek

Hegedűs Mariann – ékszerek

Motrovics Kinga – horgolt tárgyak

13-17   óráig  Kézműves foglalkozások    *

Arcfestés – Szűcs Natáliával

Gyöngy és virág – Hegedűs Mariannal 

Korongozás – a Kerámiapark szervezésében

Gyurmatanoda – Lifegarden, Hársas Judittal

Képfestés a Pytheas kiadónál

Papírvarázs – Gerő Évával és Nagy Julival

A programokon a részvétel ingyenes.

 

A * jelű programokat, eső esetén is, 11, illetve 14 órai kezdettel megtartjuk!

 

 

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

Idei rendezvényünk támogatói: 

XXII. kerület Önkormányzata, Volvo Ivanics Kft., Vasmacska Étterem, Törley Pezsgőpincészet, Primus Kft., Pizza Pince, Müller Pékség, Kiss&Zentai Sportszaküzlet, Kőhegy Bt., Katona Borház, Lics Pincészet , Denv-Air Kft., Bittmark Kft., Cziglényi Attila, Józsa Róbert, Jurás László, Kamarás Katalin, Kiss Irén, Kovács Jenőné, Landori Paula, Lengyel László, Vass Gyuláné       

 

és a közreműködő

Budafok Fúvósegylet, Történelmi Lovastúra Egyesület, Budafokos Baranta Csapat, Bakos Brazil Jui Jitsu Egyesület, Favorite Dance School, Kelenvölgyi Iskola Pávaköre, Hegedűs Endre és Katalin, Gerő Éva és Nagy Júlia, Hársas Judit, Hegedűs Mariann, Lifegarden, Motrovics Kinga, Pytheas Kiadó Kft., Rózsavölgyi Népdalkör