Kérjük, adója 1%-val támogassa a közhasznú Rózsavölgy Egyesületet!


Köszönettel fogadunk minden támogatást, így adója 1%-ának felajánlását is, amivel Ön most költség nélkül segíthet.Támogatásával hozzájárul, hogy egyre szélesebb körben, minőségi programok növekvő kínálatával álljunk  a Rózsavölgyiek és a völgybe látogató vendégeink szolgálatára.

Amennyiben úgy dönt, hogy  egyesületünknek kívánja felajánlani adója 1%-t, kérjük az adóbevallás kitöltésekor a megfelelő rovatba írja be a Rózsavölgy Egyesület adószámát: 18021626-1-43

A kitöltendő felajánló nyilatkozatot innen letöltheti. Nyomtassa ki, majd tegye egy, a nevét, pontos címét, adóazonosítóját tartalmazó borítékba. A boríték lezárását követően a lezáró fület keresztbe írja alá, majd mellékelje az adócsomaghoz, vagy küldje el a határidőkre figyelemmel NAV-nak.

Kérjük, azok se feledkezzenek meg rólunk, akik bevallásukat elektronikusan, a könyvelővel, a munkáltatóval, vagy a NAV-val készíttetik el.


Scroll to Top